Nowy projekt z wykorzystaniem PODROBOTA

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie, opracowanym przez zespół terapeutów. Jest skierowany do dzieci cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce w postaci diplegii lub hemiplegii.

Projekt obejmuje cykl 20 spotkań, z częstotliwością 2 godzin tygodniowo. Podczas każdej sesji pod okiem fizjoterapeuty prowadzona będzie terapia chodu z wykorzystaniem automatycznego trenażeru chodu Prodrobot. Urządzenie to bazuje na prawidłowych wzorcach chodu, przez co stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnej terapii chodu. Na pierwszym i ostatnim spotkaniu wykonane zostaną testy chodu (m.in. Up&Go, 6MWT), mające na celu obiektywną ocenę wyników terapii na automatycznym treanżerze chodu Prodrobot.

Warunkiem udziału w zajęciach na Prodrobocie jest wzrost dziecka pomiędzy 120-150 cm, waga poniżej 50 kg oraz brak innych przeciwwskazań do korzystania z urządzenia. Kwalifikacja do zajęć jest nieodpłatna. Po konsultacji z fizjoterapeutą opiekun wybiera dogodny dla siebie termin zajęć w recepcji Ośrodka BIOMICUS.

Start: kwiecień 2016
Czas trwania: 2 spotkania w tygodniu (każde po 1 godzinie). Godzina i dni do uzgodnienia przy zapisie
Miejsce: Ośrodek Rehabilitacji BIOMICUS, ul. Pańska 96 lok. 201, Warszawa
Zapisy: drogą mailową na adres kontakt@biomicus.pl

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!

This is a text block. Click the edit button to change this text.