Ośrodek BIOMICUS nieczynny

Ośrodek BIOMICUS nieczynny

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemicznego, w trosce o zdrowie podopiecznych, rodziców i naszych pracowników Zarząd Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” podjął decyzję o zamknięciu Ośrodków Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS do odwołania.

Mamy nadzieję, że ten trudny dla wszystkich czas szybko się skończy i będziemy mogli wkrótce powrócić do naszych zajęć. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania z naszymi podopiecznymi i powrotu do pracy nad przywracaniem im zdrowia i sprawności. Ta rozłąka również dla nas jest trudna i bolesna.

Dlatego też uruchamiamy możliwość konsultacji terapeutycznych drogą mailową. Zapytania do terapeutów Ośrodka BIOMICUS można wysyłać na adres: kontakt@osrodekbiomicus.pl

Z nadzieją na rychłe spotkanie, życzymy wszystkim zdrowia i pozostania w dobrej kondycji. Pamiętajcie o codziennych ćwiczeniach, nawet tych wykonywanych z konieczności w domu. Dbajcie o siebie i do zobaczenia!