Współpraca z Fundacją Galopujące Serca

Współpraca z Fundacją Galopujące Serca

W imieniu Fundacji Galopujące Serca zapraszamy na zajęcia z hipoterapii. W ramach podpisanego porozumienia nasi Podopieczni mogą korzystać z preferencyjnych warunków cenowych i rabatów.

Fundacja Galopujące Serca została założona w kwietniu 2018 roku. Jej głównym celem jest pomoc potrzebującym dzieciom i osobom dorosłym z niepełnosprawnościami. Siedziba fundacji mieści się przy stajni.

Stajnia

Położona jest w malowniczym miejscu bezpośrednio przyległym do Puszczy Kampinoskiej (Kampinos A 36). Daje to możliwość zachwycania się pięknymi widokami, wyciszenia czy aktywnego wykorzystania czasu.

Konie

Ich wielkość jest dostosowywana do  wieku, wagi oraz rodzaju niepełnosprawności dziecka. Wszystkie konie pracujące przy hipoterapii mają spokojne usposobienie. Rasy koni: Fiord, Tinker, Hafliger. Do zajęć hipoterapii wykorzystywany jest zadaszony lonżownik, który chroni przed deszczem, śniegiem czy wiatrem, dwie duże ujeżdżalnie oraz plac z przeszkodami.

Więcej informacji na temat warunków cenowych i rabatów dla Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” można uzyskać telefonicznie: 512 210 810, 501 094 448 lub mejlowo: galopujaceserca@gmail.com.

Więcej informacji o Fundacji Galopujące Serca na stronie www.galopujaceserca.org

GalopująceSercaPlakat