Wybiegaj w przyszłość z Saint-Gobain

Wybiegaj w przyszłość z Saint-Gobain

W piątek 24 sierpnia br. na terenie Ośrodka Rehabilitacji BIOMICUS przedstawiciele grupy Saint-Gobain SQUAD na ręce prezesa Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Stanisława Kowalskiego przekazali czek, który przeznaczyli na rzecz podopiecznej Fundacji Izy Witkowiak, córki jednego z pracowników firmy Saint-Gobain.

W Saint-Gobain działa ponad 100-osobowa grupa Saint-Gobain SQUAD, która poprzez aktywność fizyczną wspiera osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Członkowie grupy w ramach akcji „Wybiegaj w przyszłość z Saint-Gobain” biorą udział w biegach, rajdach rowerowych, a nawet triathlonach. Pod koniec każdej edycji, wszystkie przebiegnięte i przejechane kilometry są sumowane i przeliczane na kwotę pieniędzy, która zasila wybrany, wskazywany przez samych biegaczy cel charytatywny.

W tegorocznej edycji akcji, dzięki zaangażowaniu członków Saint-Gobain SQUAD udało się zebrać ponad 35 tysięcy złotych, które zostały przekazane naszej podopiecznej Izie, cierpiącej m.in. na uogólnioną wiotkość, opóźnienie psychoruchowe, wsteczne odpływy pęcherzowo-moczowe.

W imieniu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz Podopiecznej składamy serdecznie podziękowania firmie Saint-Gobain i jej pracownikom za zaangażowanie i cenną pomoc.