Zapraszamy na webinar

Zapraszamy na webinar

Zapraszamy na webinar „Pozycja siedząca – wszystko co trzeba wiedzieć o wózkach, siedziskach i urządzeniach wielofunkcyjnych”. Spotkanie odbędzie się z Michałem Sokołem, fizjoterapeutą specjalizującym się w doborze specjalistycznego sprzętu medycznego, oraz Izabelą Micyk – fizjoterapeutką, dyrektorką naszego Ośrodka Rehabilitacji Biomicus. Zapraszamy na transmisję 27 kwietnia o godzinie 20.00 na nasz profil FB.

Zapraszamy na drugi z cyklu trzech webinarów, podczas którego dowiemy się m.in.:

    • dlaczego prawidłowa pozycja siedząca jest ważna,

    • co składa się na uzyskanie prawidłowej pozycji siedzącej,

    • czego używamy do pozycjonowania w siadzie.

webinar_sprzęty_2_kwadrat

Izabela Micyk jest fizjoterapeutką, absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i i specjalistką ds. zarządzania rehabilitacją, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Odbyła liczne kursy z zakresu rehabilitacji pediatrycznej. Pracuje z dziećmi z problemami wad postawy, neurologicznymi, MPD, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, autyzmem, zespołami genetycznymi, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi oraz z dziećmi po urazach mózgowo-czaszkowych.

Izabela Micyk jest dyrektorką należącego do Fundacji Ośrodka Rehabilitacji Biomicus.

Michał Sokół jest fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Ma 17-letnie doświadczenie w doborze i projektowaniu indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego i wyrobów medycznych, specjalizuje się w zaopatrzeniu sprzętowym dla dzieci z chorobami neurologicznymi.

Przeprowadza konsultacje w procesie projektowania nowych wyrobów medycznych oraz prowadzi szkolenia dla kursantów NDT Bobath, a także dla studentów fizjoterapii.